متن خبر
کد خبر :   3093  | تاریخ خبر : 1397/07/17  | ساعت : 09:27

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
مدیر عامل هلال احمر آذربایجان شرقی خبرداد؛

برگزاری پنجمین جشنواره ملی و دومین جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی در تبریز


مدیر عامل هلال احمر آذربایجان شرقی؛از برگزاری پنجمین جشنواره ملی و دومین جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی در تبریز خبرداد.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،سعید کنعانی گفت :در طرح راهنمای نوروزی سال 97،در کنار ایستگاههای طرح ملی  ایمنی سفر وسلامت مسافران نوروزی ، فضایی بنام فضای دوستدار کودک و نوجوان ترتیب یافته بود که کودکان(گروه سنی 5 تا 12 سال)در این فضاها اقدام به نقاشی با عناوین نه به   حوادث جاده ای  در قالب صلح و دوستی می کردند که این آثار از سرتاسر کشور به دبیرخانه آن که امسال در تبریز بود ارسال که در مجموع 44500 اثر از داخل کشور وصول گردید و تعدادی اثر نیز از خارج کشور دریافت گردید.
 وی ادامه داد :استان های آذربایجان شرقی با 6566 اثر و استان خراسان رضوی با 5866 و استان اصفهان با 3881 اثر رتبه های اول تا سوم را از لحاظ تعداد آثار بخود اختصاص دادند .
مدیر عامل هلال احمر استان به تاریخ برگزاری آیین اختتامیه جشنواره اشاره کرد و افزود:آیین اختتامیه دومین جشنواره بین  صلح و دوستی  روز چهارشنبه 18 مهرقبل از ظهر   در مکان بسیار زیبا و معنوی پارک موزه شمیم پایداری تبریز  که معطر به عطر شهدای گمنام و آثار دفاع مقدس است برگزار خواهد شد و از نفرات برتر جشنواره تجلیل بعمل خواهد آمد .
کنعانی تصریح کرد :صلح و دوستی بر ای ما خیلی مهم است و جز برنامه های اصلی هلال احمر است و هلال احمر سعی دارد باانجام برنامه های جذاب از کودکی این فرهنگ را درمیان فرزندان این مرزوبوم نهادینه کند.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين